Przyszła ta pora roku chyba najmniej lubiana :/ bynajmniej prze ze mnie . Wyjście z dzieckiem na dwór w deszczową pogodę masakra , siedzenie w domu z dzieckiem które nie wie co ma za sobą zrobić masakra , wymyślanie 100 zabaw z czego jedna spodoba się na 10 minut . Eheh niestety trzeba wszystko przeżyć .  Czas na kilka nowości kosmetycznych które zagościły u mnie :) a między innymi .

 

****łagodny żel do mycia twarzy i oczu firmy tołpa .  Żel jest naprawdę delikatny i nie szczypie w oczy , skóra po nim jest oczyszczona i nawilżona , żel ma przyjemny delikatny zapach który nie drażni . Ja stosuję wieczorem do oczyszczania twarzy i oczu tak jak jest przeznaczony i jestem bardzo zadowolona . Żel ma średnią konsystencję , to znaczy trzeba uważać przy wyciskaniu żeby za dużo nie poleciało . 

Skład ****

 ekstrakt z kwiatów bławatka, ekstrakt z korzenia lukrecji…  Duży ++ za składniki naturalne 

IMG_20170904_170855

Kolejny świetny kosmetyk który kupiłam w pośpiechu .. To 

****Bielenda, Comfort+, krem kompres zmiękczający do szorstkiej skóry stóp

Jako że od pewno czasu skóra na moich stopach była w opłakanym stanie , będąc w sklepie postanowiłam coś kupić . Czasu mało więc szybko szukam czegoś do stóp i widzę , biorę . Wieczorem zastosowałam i pierwsze wrażenie o szybko się wchłania duży + za to . Kolejny + za efektywność ,już po pierwszym zastosowaniu  zauważyłam że skóra na stopach zrobiła się bardziej miękka . Krem jest do co dziennego stosowania . U mnie się sprawdza moje stopy go pokochały .:)  

Bielenda, Comfort+, krem kompres zmiękczający do szorstkiej skóry stóp  Sprawdza się na naszych stopach !!

 

IMG_20170905_213901