Jan Niezbędny w mojej kuchni . Jan niezbędny ma bardzo dużą ofertę produktów dostępnych na rynku i to bardzo dobrych , produkty użytku codziennego i takie które używamy raz w tygodniu bądź i rzadziej. Z  Janem współpracuję od dawna ,po przez torebki śniadaniowe do kanapek , folię aluminiową , niezawodny papier do pieczenia , zmywaki do naczyń i wiele innych super rzeczy . Dziś opowiem wam o jeszcze jednym rewelacyjnym produkcie a mianowicie jest to Folia Easy ,pomyślicie folia jak folia i tu się pomylicie .

Folia Easy Jana Niezbędnego posiada wiele zalet których innym foliom brak oto i one.

1. Folie można w bardzo prosty sposób oderwać w wybranym miejscu bez potrzeby użycia nożyczek bądź noża , tak folię Easy od Jana Niezbędnego odrywamy palcami ,super w końcu nie muszę biegać po kuchni i szukać nożyczek.

2. Kolejna zaleta , folia nam się nie skleja  przed jej użyciem to znaczy możemy spokojnie rozwinąć i zawinąć co chcemy .

3. Dzięki Foli Easy na prawdę produkty spożywcze są świeższe o wiele dłużej .

4. Idealna do zabezpieczenia marynowanych potraw , żeby niechciany zapach nie przedostał się nam do potrawy .

Moja Opinia jest bardzo dobra ,zresztą jak o wszystkich produktach Jana Niezbędnego , Folia Easy to kolejny produkt , który zostanie w mojej kuchni i będzie mi pomocny .

 DSC_2495 DSC_2480 DSC_2486img1480323903355