LEGO DUPLO mam , nie ja mam a moja córka . Ktoś powie klocki klockami i może wcześniej bym się zgodziła , ktoś jeszcze powie o dostała za darmo to będzie wychwalać – no nie do końca tak to działa ale po części też .

Zadaniem testującego dany produkt jest sprawdzeniem czy faktycznie działa tak jak zapewnia nas producent i w razie jakichś uchybień, bądź braków poinformować go o tym , żeby mógł poprawić błąd .

Klocki LEGO DUPLO otrzymałam a w ramach kampanii na platformie Streetcom . Zestaw bardzo bogaty ,bo prócz jednego pełnowartościowego zestawu było także 10 opakowań  mini zestawów klocków lego . Dzieci znajomych prze szczęśliwe, chociaż ciężko było wybrać te który dać upominek do przetestowania udało się wybrnąć . 

Klocki same w sobie są bardzo dobrze skonstruowane (wielkość ,kształt , kolory) widać że stworzone z myślą dla dzieci .Jakość wykonania ludzików dołączonych do klocków jest bardzo dobra . Ja znając swoje dziecko, od razu sprawdziłam jak się trzyma czapeczka na ludziku i rączki , nie chciałam żeby moja córka, owe rzeczy połknęła. Wymienione wcześniej elementy są bardzo mocno przymocowane do ludzików ,ich cała wielkość nie dopuszcza do połknięcia . Klocki tak jak zalecają można spokojnie dać dziecku do zabawy już od półtora roku , śmiała bym twierdzić że nawet wcześniej .

Cyferki załączone na klockach, są genialnym pomysłem dzięki któremu, przez zabawę możemy wspierać rozwój naszych dzieci ,  

Zachęcam do kupienia jakiego kolwiek zestawu klocków z serii LEGO DUPLO , bezpieczeństwo+ zabawa+ rozwój to czego Ja szukam w zabawkach dla dziecka . Klocki lego jak dla mnie, posiadają wszystkie te zalety .

Przyznam , że i mi jako dorosłej już osobie dzięki klockom jego przypomniało się dzieciństwo i sama chętnie je układałam z córką ,więc zabawa klockami łączy pokolenia .:) 

#LEGODUPLO #BawiIUczy #SwiatLEGODUPLO #KreatywnoscMaluszka #streetcom

img1479198437300 img1478683863494